Kayıt ol

İslami Paylasım Platformu! Dinim İslam Foruma Hoş Geldiniz.

Merhaba ziyaretçi, sitemizden ücretsiz YARDIM alabilir, tüm içeriği görüntülemek için KAYIT OLabilirsiniz.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

İbni Teymiye ile Muhammed b. AbdulVehhab'ın inancını aşılamaya çalışan bir site

Müslüman kardeşlerimi kafa karıştıran ve yanlış bilgiler içeren şu siteye karşı uyarırım
    w w w. a s r i-s a a d e t . c o m
    Din ilmi (Ehl-i Sünnet doğrultusunda öğretilen katışıksız Din ilmi) kurtuluş merdivenidir. Onu ihmal eden yolunu şaşırmış bir kimsedir. Cahil, çölde rehbersiz kalmış bir kimse ve yırtıcı hayvanların bulunduğu karanlık yolda yürüyen bir kimse gibidir. Cahiller ilim sahibi olanlara düşmandırlar. Din ilminin bulunmadığı beldede hayır yoktur. İçlerinde Din ilminin bulunduğu insanlarda ilim bulundukça hayır üzere kalırlar. Din ilmi, ilimlerin en şereflisidir. (Büyük alimlere ait sözler)

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    10
    Aynı Şekilde w w w. tevhidaslanlari.com sitesindende bütün kardeşlerim uzak dursun....neler yaşadım orda bir bilseniz...adamlar ayet ve hadisleri kendilerine göre yorumlayarak kendi akımları olan selefiyye akımında olmayanları ama herkesi TEKFİR ediyorlar...biz kaynaklarla konuşuyoruz sende kaynak getir dedikleri zaman hemen kaynak getiriyorum ama ben kaynak getirince çoktan banlanmış oluyorum kardeşlerim eğer bu siteye rastlarsanız Uzak Durun İnşaAllah...seyyid kutup,ibni teymiyye,cezviyye,mevdudi ve abdulvehhabın peşindeler...ve sitede şahid oldum nice genç çocukların imanını çaldılar :( beni sürekli banladıklarından dolayı o çocuklara yardım edemedim ve onlarda Tevhid ehli değil TEKFİR ehli olup çıktılar :( :(
    Konu Ottoman tarafından (03-04-2009 Saat 07:33 ) değiştirilmiştir.

Bağımlı Üye
    Nereden
    berlin
    Tecrübe Puanı
    10
    Allaah sizlerden Razı olsun.Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmasın.Hak olan ehli sünnet inancını hakkıyla üğrenip hakkıyla yayabilmeyi nasip etsin.
    Allâh`in RASULU sallallâhu aleyhi vesellem söyle buyurmustur:

Manasi:"Amellerin en iyisi,ALLAAH`a ve RASULUNE iman etmektir."

Günes her gün dogup batiyor ölüm sana yaklasiyor.

O halde ölümden kacis yok azigin hazir mi !!!!