Kayıt ol

İslami Paylasım Platformu! Dinim İslam Foruma Hoş Geldiniz.

Merhaba ziyaretçi, sitemizden ücretsiz YARDIM alabilir, tüm içeriği görüntülemek için KAYIT OLabilirsiniz.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Administrator
    Tecrübe Puanı
    10
    Din ilmi (Ehl-i Sünnet doğrultusunda öğretilen katışıksız Din ilmi) kurtuluş merdivenidir. Onu ihmal eden yolunu şaşırmış bir kimsedir. Cahil, çölde rehbersiz kalmış bir kimse ve yırtıcı hayvanların bulunduğu karanlık yolda yürüyen bir kimse gibidir. Cahiller ilim sahibi olanlara düşmandırlar. Din ilminin bulunmadığı beldede hayır yoktur. İçlerinde Din ilminin bulunduğu insanlarda ilim bulundukça hayır üzere kalırlar. Din ilmi, ilimlerin en şereflisidir. (Büyük alimlere ait sözler)

Super Moderator
    Nereden
    Almanya
    Tecrübe Puanı
    10
    Allah razı olsun Abdullah kardes
    "Ağız tadını bozan ölümü çok hatırla..."

"Bir günahı işlerken onun küçüklüğüne değil, emrine uymadığının yüceliğine bak..."

"Çok yemek, çok uyumak, çok konuşmak kalbi karartır..."

Super Moderator
    Nereden
    istanbul
    Tecrübe Puanı
    10

http://www.milligorusportal.com/ sakınılması gereken site

Allah razı olsunAbdullah.Arkadaşlar ayrıca bugün internette gezinirken bir site de gördüm http://www.milligorusportal.com/ bu sitenin başkanı kendi sıfatını tanıtırken VAHABİ SİTE BAŞKANI DİYE NİTELENDİRMİŞ bu sitede gerçekten çok tehlikeliymiş.
    Konu Ottoman tarafından (02-12-2008 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.
    Bu dindir, kimden aldığınıza dikkat edin."

bxf
    bxf isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
    Banned
    Tecrübe Puanı
    0
    ya akhiler böyle yaparak böyle sitelerin resmen reklamını yapıyorsunuz. sırf bu bakmak sebebi ile benim bildiğim 50_60 kişi girdi buralara. onların ekmeğine ağ sürüyorsunuz.

Bağımlı Üye
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı bxf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya akhiler böyle yaparak böyle sitelerin resmen reklamını yapıyorsunuz. sırf bu bakmak sebebi ile benim bildiğim 50_60 kişi girdi buralara. onların ekmeğine ağ sürüyorsunuz.

Sen öyle zannediyorsun!

Senin amacın dalalete çağıran İbn Teymiyye, İbn Kayyim ve Muhammed B Abdulvehhab'ın yolunu izleyen müşebbihe görüşlü sitelere karşı -ki münkere karşı uyarı yapmak farzdır- uyarı yapmamızı engellemendir. Çünkü sen, uyarı yaptığımız kişilerin fikirlerini benimsiyorsun.

Hem buraya kalkıp bu zamanda haricilerin fikirlerini benimseyen görüşleri de ekliyorsun.

Seni kim bannlayadıysa Allâh ondan razı olsun.
    Konu Abdullâh tarafından (06-09-2008 Saat 04:33 ) değiştirilmiştir.
    Din ilmini öğrenenler azdır. Din ilmini öğrenenlerden bu öğrendikleriyle amel edenler de azdır. Bu öğrendikleriyle amel ediyor diye görünenlerden ihlaslı olanlar da azdır. Allâh bizlere ihlas ile ilim öğrenip onunla amel etmeyi nasip eylesin.

Yeni Üye
    Nereden
    adana
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı bxf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

seni kim banladıysa AllÂh onu evliya etsin.sen gercekten laf anlamaz birisin seni zehirlemişler sana nasihatım bir an önce şu zehrinden kurtul

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    10
    Teşekürler.
    Kalbim elimde geldim.

Bağımlı Üye
    Tecrübe Puanı
    10
    bencede birşeyi bilerek onden sakınmak daha mantıklı ne yani belki bazı arkadaşlar bilmeden bu sitelerde dolaşıyo olabilirler bence bilmek ve bilerek sakınmak en iyisi Abdullah hocama teşekkürler.
    NE ETRAFINDAKİLERİ KIRACAK KADAR SERT OL
    NEDE KARŞINDAKİLERE CESARET VERECEK KADAR YUMUŞAK
    ÖMER (radıyAllahu anhu)

Üye
    Tecrübe Puanı
    10
    Allah Bizi Vahhabilerin şirkinden Fesatlarından Ve Fitnelerinden Korusun Binlerce Amin...

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    10
    listede yer siyahsancak.com sitesi tam tersine vehhabilik karşıtı bir site. sehven hata yapılmış sanırım.

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks